خانه / در رسانه‌ها / فعالیت‌های نیکوکارانه مالک هلدینگ فولاد یزد در امر مقابله با کرونا

هلدینگ فولاد یزد در ایام کرونا کمک های قابل توجهی در زمینه تامین مخازن و کپسول های اکسیژن و اکسیژن مورد نیاز بیماران کرونایی در همه شهرستان های استان داشته است.

آقای مهندس سید محمد احرامیان مالک هلدینگ فولاد یزد و عضو هیات مدیره شرکت تعاونی پارس، از زمان شروع کرونا علاوه بر تولید و توزیع ماسک اهدایی به بسیاری از مراکز و بیمارستان های یزد در زمان بحران اکسیژن ،کل اکسیژن مایع تولیدی فولاد یزد را در اختیار بخش درمان گذاشتند. اکسیژن یکی از موارد مورد نیاز صنعت فولادسازی است که در مجتمع‌های فولاد تولید می‌شود.

اکسیژن از حیاتی ترین اقلام مورد نیاز بیماران کرونایی می‌باشد که خوشبختانه با مشارکت خیر خواهانه شرکت فولاد آلیاژی ایران مشکلات تامین و ذخیره سازی اکسیژن در بسیاری از بیمارستان‌های شهر یزد برطرف شده است. قیمت هر تن اکسیژن مایع چیزی بالغ بر شش میلیون تومان است.مهندس احرامیان  برای بیمارستان شهید صدوقی تاکنون بالغ بر ۲۵۰ تن اکسیژن مایع اهدا کردند تا نجات بخش جان انسان‌های زیادی باشد. 

علاوه بر این، به همت جناب سید محمد احرامیان بسیاری از بیمارستان‌های استان صاحب مخزن ذخیره اکسیژن شدند .یک مخزن ۶ تنی اکسیژن با هزینه ۵۵۰ میلیون تومان ساخته و برای ذخیره سازی اکسیژن مورد نیاز بیماران کرونایی استفاده می شود.